Programmas "Palīdzēsim 21.11" ietvaros piešķiram stipendiju Katrīnai

“Esmu ļoti pateicīga, ka man tika iegūta iespēja saņemt šo stipendiju. Stipendijas rezultātā esmu ne tikai teicami pabeigusi sesto mācību semestri, bet arī esmu kļuvusi par īpašnieci daudzām grāmatām, kas ne tikai man palīdzēja šajā semestrī, bet arī noteikti nākotnē,” fondam raksta Katrīna, kurai nule kā apstiprināta Novum Riga stipendija arī uz nākamo mācību semestri.

Stipendija piešķirta programmas "Palīdzēsim 21.11" ietvaros, kas tika izveidota īsi pēc Zolitūdes traģēdijas. Tajā smagi cieta arī Katrīnas tētis. 

Katrīna jau trešo gadu ar teicamām sekmēm mācās kultūras vadības jomu. Kā vēstulē norāda Katrīna, iepriekšējais kurss aizvadīts veiksmīgi, par ko liecina arī iegūtie vērtējumi, kas nav bijuši zemāki par 8 ballēm.

“Es noteikti esmu ieguvusi daudz jaunu zināšanu.. Noteikti bez “Novum Riga Charitable foundation” un Vītola fonda man būtu veicies grūtāk,” raksta Katrīna. 

Mēs vēlam veiksmi mācībās un ceram, ka tās visu šo gadu notiks jau klātienē.

Programmas “Palīdzēsim 21.11” ziedojumus fonds izmanto cietušo bērnu un jauniešu atbalstam, apmaksājot mācības pirmsskolas iestādēs, interešu pulciņus, kā arī sedzot mācību maksu augstākās izglītības iegūšanai.

Tāpat kā citus stipendiju projektus arī šo īstenojam sadarbībā ar sadarbības partneri Vītolu fonds .


Visi raksti

Nodibinājums "Novum Riga Charitable Foundation”
Reģistrācijas numurs: 40008108111
Adrese: Elizabetes iela 21A-104, Rīga, LV-1010
E-pasts: info@novumriga.org
Tālrunis: (+371) 6728 1383
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram