Mecenātu projekti
Fondā izveidota īpaša programma “Nākotne”, kas ir fonda līdzdibinātāja Ernesta Berņa ģimenes labdarības programma, kas sniedz atbalstu dažādām iniciatīvām labdarības jomā. Programmas ietvaros tiek atbalstīti radoši cilvēki un izcilas organizācijas, kas iegulda pūliņus un zināšanas, lai veidotu saliedētu, pārtikušu un drošu sabiedrību. Projekti tiek atbalstīti no mecenāta ģimenes personīgajiem līdzekļiem, ģimenes vai saistītajiem uzņēmumiem un organizācijām. 

Būtisks atbalsts programmas ietvaros tika piešķirts žurnāla “Rīgas Laiks” izdošanai 2017.gadā, tāpat sniegts atbalsts radošās darbības biedrības „Grande“ audzēkņiem, sedzot ceļošanas izdevumus un dalību starptautiskajā baleta konkursā “ROYAL DANCE GRAND PRIX” Ķīnā, kur visi biedrības audzēkņi iekļuva finālā, kā arī ieguva godalgotas vietas, popularizējot Latvijas vārdu.
Pēdējo gadu lielākais atbalsta projekts šajā programmā bija palīdzība Rīgas 21.vidusskolas remontdarbu īstenošanai. Projekts ilga trīs gadus, tam noslēdzoties 2019.gadā. Projekta laikā tika atjaunotas skolas centrālās kāpnes, koridori, sanitārie mezgli un garderobe.
Nodibinājums "Novum Riga Charitable Foundation”
Reģistrācijas numurs: 40008108111
Adrese: Elizabetes iela 21A-104, Rīga, LV-1010
E-pasts: info@novumriga.org
Tālrunis: (+371) 6728 1383
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram