Atbalsts augstākās izglītības iegūšanai

Mēs turpinām sniegt palīdzību Zolitūdes traģēdijā cietušajiem bērniem un jauniešiem. Fonda valde apstiprinājusi atbalstu Evai, kurai traģēdijā cieta tētis.
 
Eva jau iepriekš bija mūsu fonda stipendiāte. Šobrīd turpinām viņu atbalstīt, apmaksājot mācības augstskolā - profesionālā bakalaura studiju programmā “Finanses”.
 
Kā vēstulē fondam norāda Eva, viņa ir priecīga, apzinoties, ka ir izvēlējusies pareizo ceļu un sev tīkamu studiju programmu. Faktors, kura dēļ mācības Evai iet "kā ar vieglu roku", ir saliedētais kurss, jauni iepazīti cilvēki, kā arī profesionāli pasniedzēji, pie kuriem var vērsties jebkurā situācijā.
 
Vēlam veiksmi Evai studijās un pētnieciskā darba tapšanā.
 
Programmu “Palīdzēsim 21.11” izveidojām īsi pēc Zolitūdes traģēdijas un kopumā tajā tika saziedoti 62 402 lati, 110 680 eiro un 13 290 ASV dolāru. Ziedojumus izmantojam cietušo bērnu un jauniešu atbalstam, galvenokārt izglītošanas vajadzībām. Tās ir gan apmaksātas mācības pirmsskolas iestādēs, interešu pulciņi, kā arī mācību maksas segšana augstākās izglītības iegūšanai.


Visi raksti

Nodibinājums "Novum Riga Charitable Foundation”
Reģistrācijas numurs: 40008108111
Adrese: Elizabetes iela 21A-104, Rīga, LV-1010
E-pasts: info@novumriga.org
Tālrunis: (+371) 6728 1383
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram